Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ball Type | Practice |
| Conformation | One Piece Ball |
| Brand Name | TOTNEND |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | Toy golf |
| Material | PE |
| Function | Practice ball |
| Specification | 42mm |
Instock
There are no reviews yet.