Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 8 cm |
| Ball Type | Standard |
| Hardness | 80 – 90 |
| Conformation | One Piece Ball |
| Brand Name | KOFULL |
| Origin | Mainland China |
| Color | Red, Yellow, Orange, Blue, Green |
| Material | PP+PE |
| Weight | 26 g |
| Diameter | 74mm |
| Hole | 40 holes |
| Packing | 6 Pieces |
| Usage | Pickleball Sport |
Instock
There are no reviews yet.