Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 3 cm |
| Material | Wood |
| Brand Name | KOFULL |
| Origin | Mainland China |
| Size | 42mm, 54mm, 70mm, 83mm |
| Weight | 0.7-1.3g |
| Color | Multiple color |
| Packing | 100 pieces/pack |
Instock
There are no reviews yet.