Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Golf Divot Repair Tool |
| Type | Putting Green |
| Derivative Series | Assembly |
| Brand Name | gohantee |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stainless steel, aluminum alloy (handle) |
| Color | Yellow, Red, Silver, Black |
| Size | approx.87.5 x 12mm/3.44 x 0.47in |
Instock
There are no reviews yet.