Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Grip Size | Standard |
| Model Number | GC-KIDS |
| Material | RUBBER |
| Brand Name | CRESTGOLF |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Color | Red, Orange, Yellow, Green, Blue, Black |
| Size | 235 mm |
| Weight | 40 g/pc |
| Packing | 5 Pieces |
Instock
There are no reviews yet.