Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Warning | Dolls not included |
| Gender | Unisex |
| Scale | 1:12 |
| Type | Finished Goods |
| Model Number | G01 |
| Material | Cloth |
| Brand Name | MSFTOYS |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Certification | CE |
| Small Doll Size | 2cm Clothes |
| Big Doll Size | 6cm Clothes |
| Feature | Doll house accessories |
| Feature1 | Plush Dolls |
| Feature2 | birthday present |
| Feature3 | Forest animal family clothes |
| Feature4 | Mini skirt vest shirt pants |
| Feature5 | Compatible with 1/12 dolls |
| Feature6 | Doll clothes |
Instock
There are no reviews yet.