Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Model Number | 1 Piece Golf Ball-Shaped Beer Bottle Opener. |
| Type | Putting Green |
| Derivative Series | Pendant/Chaining |
| Brand Name | gohantee |
| Origin | Mainland China |
| Used | for beer opener. |
| Material | stainless steel . |
| Color | White, Yellow, Orange, Gold, Purple, Green, Red, Blue. |
| Total Length | approx.92.67mm/3.64inch. |
| Ball Diameter | approx.42.67mm/1.68inch. |
Instock
There are no reviews yet.