Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | QB154 |
| Material | PU, Nylon waterproof material |
| Category | Standard Ball Package |
| Brand Name | pgm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type of sports | GOLF/高尔夫(电子) |
| Golf Accessories | Golf Accessories |
| Golf Training | Golf Training |
| Golf Practice | Golf Practice |
| Golf Swing trainer | Golf Swing trainer |
| golf sport | golf sport |
| golf training aids | golf training aids |
| golf balls | golf balls |
| Name | nylon waterproof retractable bag |
| Golf Retractable Bag | Golf Retractable Bag |
| Size | 127x40x27cm |
| Packing size | 40x29x90cm |
Instock
There are no reviews yet.