Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | 25131333 |
| Material | PU, Waterproof polyester diamond grid |
| Category | Standard Ball Package |
| Brand Name | pgm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type of sports | GOLF/高尔夫(电子) |
| Item number | QB156 |
| Name | Golf Waterproof Bracket Pack |
| Golf Accessories | Golf Accessories |
| Golf Training | Golf Training |
| Golf Practice | Golf Practice |
| golf sport | golf sport |
| golf training aids | golf training aids |
| Size | 127x35x35cm |
Instock
There are no reviews yet.