Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Swing Trainer |
| Origin | Mainland China |
| Material | Plastic |
| Color | Blue |
| Size | 110mm/4.33in*100mm/3.94in |
Instock
There are no reviews yet.