Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.061 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Spring2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Strap Type | Adjustable |
| Pattern Type | Patchwork |
| Style | Casual |
| Hat Size | One Size |
| Gender | Unisex |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER, Polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Baseball caps |
| Type | Baseball Cap |
| Occasion | Casual |
| Hat Circumference | 54cm-60cm |
| Features | Adjustable, Breathable, Mesh Back |
Instock
There are no reviews yet.