Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 36 × 15 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 14076 |
| Strap Type | Adjustable |
| Pattern Type | Letter |
| Style | Casual |
| Hat Size | One Size, 57cm-59cm |
| Gender | Unisex |
| Department Name | ADULT |
| Material | Leather |
| Brand Name | JIDOFOX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Baseball caps, Baseball Cap, Sun Hat, Sport Hat |
| Color | Black, , Army Green |
| Suitable for the season | Spring, autumn, winter, summe |
Instock
There are no reviews yet.