Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 10 × 16 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Sun Protection, vintage, washed denim, sun protection |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Release Date | Spring2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | BB013 |
| Strap Type | Adjustable |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Hat Size | One Size |
| Gender | Unisex |
| Department Name | Children |
| Material | COTTON |
| Brand Name | furandown |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Baseball caps, washed baseball cap |
| Kid Size | for head 50-53cm |
| Adult Size | for head 55-59cm |
| Color | black, gray, navy, red, brown, yellow, pink |
Instock
There are no reviews yet.