Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Warning | No |
| Gender | Unisex, Boy, children, Kid |
| Plastic Type | ABS |
| Use | Garden Tool Toys |
| Features | model |
| Model Number | WJ036A |
| Material | Plastic |
| Brand Name | OLOEY |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Color | as the picture shows |
| Size | 23*16*10cm(9.05*6.3*3.93inch) |
| Weight | 474G |
| Package | 14Pcs/set |
| Occasion | Daily life/party/gift |
| DropShipping | Yes |
| Whoslesale | Yes |
| Country of Origin | China |
Instock
There are no reviews yet.