Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MACH |
| Origin | Mainland China |
| Color | 6 colours |
| Size | 13" |
| Backhand Protection | Dual density foam |
| Finger Design | 3-Piece Index Finger with poly insert |
| Palm | Pro palm with Odor Resistant Treatment |
Instock
There are no reviews yet.