Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 5 cm |
| Feature | Sun Protection |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Spring2022 |
| Model Number | Baseball caps |
| Strap Type | Adjustable |
| Pattern Type | Letter |
| Style | Casual |
| Hat Size | One Size |
| Gender | MEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | COTTON, Cotton |
| Brand Name | GBBOAI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Baseball caps |
| Product categories | Baseball cap |
| Snapback caps | Yes |
| Curved brim snapback hat | Yes |
| Pattern | Letter |
| Peak length | 7.5cm |
| Hat height | 11cm |
| Hat band | 56cm-60cm (Adjustable) |
Instock
There are no reviews yet.