Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Category | Beach Volleyball, Tennis net |
| Type | Volleyball Net |
| Origin | Mainland China |
| Article number | Volleyball net |
| Applicable scenarios | Foot basket volleyball, table tennis, badminton, and other ball games |
| Product category | Volleyball net |
| Color | Black |
| Specifications | PE2mm 9.5*1m |
| Main downstream platforms | EBay, Amazon, Wish, AliExpress, Standalone, LAZADA |
| Material quality | PE |
Instock
There are no reviews yet.