Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | v300 |
| Origin | Mainland China |
| color | clear |
| Sport | Ice hockey |
| Original | China |
| Package weight | 0.3kg |
Instock
There are no reviews yet.