Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Metal Whistle |
| Material | Stainless steel |
| Rope color | Black/Yellow |
| Whistle Color | Silver |
| Whistle size | 4.6*1.8*2.1cm |
| Rope length | About 42cm |
Instock
There are no reviews yet.