Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Sun Protection |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Summer2021, Summer2021 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | g45g |
| Strap Type | Adjustable |
| Pattern Type | |
| Style | Casual |
| Gender | Unisex |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian, Fujian, Fujian |
| Item type | Baseball Caps |
| Hat size | One Size |
| Function | Sunshade |
| Usage scenario | Taxi |
Instock
There are no reviews yet.