Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.112 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Plastic Whistle |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Color | Color mixed(see pictures) |
| Material: | ABS green plastic, ABS green plastic |
| Size: | Length 4.2cm/1.65", Length 4.2cm/1.65" |
| Quantity: | 24 Pcs, 24 Pcs |
| note | Color mixed, Color mixed |
Instock
There are no reviews yet.