Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | All Model |
| Origin | Mainland China |
| Shaft on blade | One-Piece stick |
| Grip or Not | Grip |
| Materials | Carbon Fiber |
| Length | 65 inches |
| Weight | 420g |
| Curve | P92 P88 P28 |
| Flex | 50 65 77 87 102 |
Instock
There are no reviews yet.