Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 2 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Sports whistle |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
| Material | PP plastic |
| Color | Orange |
| Size | Length 2cm/0.79in, width 0.6cm/0.24in, height 7.5cm/2.95in |
| Lanyard opening | suitable for ropes within 4mm/0.16in |
| Weight | 6g |
| Packing size | 7×1.5x11cm/2.76×0.59×4.33in |
| 1 | Whistle |
| 2 | Emergency Loud Whistle |
| 3 | Double Pipe Dual Band Whistle |
Instock
There are no reviews yet.