Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 50 Pcs Non-Nuclear Professional Referee Whistle Fox Whistle |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Whistle |
| Applicable scenarios | running sports, hiking, hiking, camping, etc. |
| Specification | 50 |
| Item name | 50 Pcs Non-Nuclear Professional Referee Whistle Fox Whistle |
| Type | Plastic Life-Saving Whistle Special for Game |
| Material | plastic |
| Color | as show |
| Size | 20*18*5cm |
| Weight | 380g |
| Packaging | Box |
Instock
There are no reviews yet.