Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.134 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Silent Basketball, Silent Basketball |
| Type | Ball, Ball |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Bouncing Mute Ball | Indoor Silent Basketball |
| Foam Basketball | Silent Soft Ball |
| Air Bounce Basketball | Quiet Basketball |
| Mute Dribbling Basketball | Training Foam Ball |
| Material | PU+Polyurethane/ABS |
| Color | Orange, Yellow, Green, Blue, Dark Blue |
| Style | No.3 (18cm)/No.5 (21cm)/No.7 (24cm)/Basketball Hoop |
| Size | About 180mm (7.09in) x 180mm (7.09in) x 180mm (7.09in) |
| Net weight | About 140g/195g/295g/180g |
Instock
There are no reviews yet.