Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Strap Type | Adjustable |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Hat Size | One Size |
| Gender | Unisex |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Item Type | Baseball caps |
| The length of the visor | 7.5cm |
| Quality | High quality |
| Fabric | High quality PU leather |
| Thickness | Thick |
Instock
There are no reviews yet.