Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Tracer |
| Origin | Mainland China |
| Materials | Carbon Fiber |
| Length | 67 |
| Weight | 370g |
| Curve | P92 P28 |
| Flex | 65 77 87 102 |
| Lie | Lie 6 |
| Carbon Weave | 18K |
| Shaft on blade | One-Piece stick |
| Handed | Left and Right |
Instock
There are no reviews yet.