Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Hockey tape |
| Origin | Mainland China |
| Applicable | Hockey, Ice and snow sports, lacrosse, other ball games |
| Function | Anti-skid, wear-resistance |
| Size | 2.5cm*25m |
| Material | Polyester, cotton |
| Protect parts | Stick |
Instock
There are no reviews yet.