Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUUTI |
| Origin | Mainland China |
| Material | Diamond, Diamond, Diamond |
| Color | Black/Blue/Red, Black/Blue/Red, Black/Blue/Red |
| Size | approx.7×2.5×3.5cm/7.09in, approx.7×2.5×3.5cm/7.09in, approx.7×2.5×3.5cm/7.09in |
| Package Weight | approx.50g, approx.50g, approx.50g |
Instock
There are no reviews yet.