Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | F3C |
| Outdoor Activity | surfing |
| Certification | None |
| Hull Material | FIBERGLASS |
| Brand Name | HEALING |
| Origin | Mainland China |
| feature | light weight, envitosion safe |
| sections | 2 |
| blade | transparent pc |
| length | 213-238cm |
| weight | 1100G |
| quality | ease of fabricatioal & installation |
Instock
There are no reviews yet.