Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.287 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 6 cm |
| Model Number | CLB-ZSJ-B |
| Outdoor Activity | Surfing, surfing storage |
| Type | Kiteboards, Surfboard Storage Rack |
| Applicable People | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| Package Weight | 0.27kg |
| Material | Aluminum |
Instock
There are no reviews yet.