Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.248 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | J0ME7AK102551 |
| Brand Name | TOOPRE |
| Origin | Mainland China |
| Material | PVC, PVC |
| Color | Blue/Purple/Yellow/Green/Pink/Light Blue, Blue/Purple/Yellow/Green/Pink/Light Blue |
| Package Weight | approx.200g, approx.200g |
| Size | approx.14×7.6cm/5.51×2.99in, approx.14×7.6cm/5.51×2.99in |
| Features 1 | Kids Snorkel Set, Kids Snorkel Set |
| Features 2 | Snorkeling Gear Set, Snorkeling Gear Set |
| Features 3 | Kids Swimming Goggles, Kids Swimming Goggles |
| Features 4 | Snorkel Combo Set, Snorkel Combo Set |
| Features 5 | Children Diving Mask, Children Diving Mask |
Instock
There are no reviews yet.