Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Inflatable Floating Row |
| Origin | Mainland China |
| Modellnummer | 2753 |
| SIZE: | 120*80cm |
| uitable for: | Men, Women, Kids, Adults |
| Type1: | Floating Water Hammock |
| Type 2: | Pool Lounge |
| Material: | PVC |
| PVC thickness: | 0.25mm |
| Color: | Blue, Fluorescent green, rose Red, Orange |
| Type3: | Inflatable Floating Row |
Instock
There are no reviews yet.