Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 47 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | HJ2445 |
| Outdoor Activity | surfing |
| Certification | None |
| Hull Material | wood |
| Length | 2400mm |
| Origin | Mainland China |
| Application 1 | Boat flooring Sheet |
| Application 2 | RV flooring Sheet |
| Application 3 | Swimming Pool Mat |
| Application 4 | Garden Stairs Decking Mat |
| Application 5 | Resistant UV |
| Application 6 | EVA Foam Decking Sheet |
| Application 7 | Yacht Carpet Sheet |
| Application 8 | Decorative Board |
| Size | 240*45cm |
Instock
There are no reviews yet.