Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Diveland |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Color | Red/Green/Blue/Black |
| Inter dia | 3mm 4mm 5mm 6mm 7mm |
| Out dia | 16mm 5/8'' 10mm 12mm 13mm 14mm 18MM |
| Style | Super stretch |
| Material | Nature pure latex |
| Suit for | Spearfishing gun bands |
| Length | 1 METER |
| Use for | Scuba Diving |
Instock
There are no reviews yet.