Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.322 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 33 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Cleaner |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Material | Aluminum Alloy + Plastic |
| Color | Red |
| Net Frame Size | 40cm (15.75in) x 23cm (9.06in) |
| Net Depth | 38cm (14.96in) |
Instock
There are no reviews yet.