Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Model Number | FH4438 |
| Type | Pool |
| Brand Name | DIVE&SAIL |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black, red, blue, yellow |
| Material | TPR+silicone |
| Weight | about 230g |
Instock
There are no reviews yet.