Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 6-6/7-6/7-7/7-9FT |
| Outdoor Activity | sup/surf |
| Type | Surfboards |
| Applicable People | Unisex |
| Brand Name | UICE |
| Origin | Mainland China |
| Name | Pro Series Foot Rope |
| Foot cover width | 50mm |
| Patented Non-Slip Material Cuff | eco-friendly |
| Surfing SUP Leash | Double bearing |
Instock
There are no reviews yet.