Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.053 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Inflator Nozzle |
| Type | Other |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Material | Plastic, Rubber |
| Size | app.9 x 2.9cm/3.54 x 1.14in |
Instock
There are no reviews yet.