Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Model Number | Rowing Boat Air Valve Adaptor, Rowing Boat Air Valve Adaptor |
| Outdoor Activity | surfing, Surfing |
| Capacity (Person) | 2 |
| Certification | ce |
| Hull Material | Other, Other |
| Length | 8 cm, 8 cm |
| Origin | Mainland China, CN |
| Product size: | 80mm*35mm*35mm/3.15*1.38*1.38" |
| Color | Black, Orange |
Instock
There are no reviews yet.