Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | M202 |
| Brand Name | GTOS |
| Origin | Mainland China |
| Made in | China |
| Material | PC Frame & Tempered glass |
| Strap Material | silicone |
| is_customized | Yes |
| Wide&High | 17*8.5cm |
Instock
There are no reviews yet.