Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Model Number | Diving rattle |
| Type | Other |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LUCKSTONE |
| size | 123mm/152mm |
| Material | Steel |
Instock
There are no reviews yet.