Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | / |
| Type | Pool |
| Origin | Mainland China |
| Material | Environmental silica gel |
| Product size | 3 * 3 * 1.7cm |
| Applicable scene | swimming waterproof, sleep noise reduction |
| Color | Black, White, Green, Red, Blue |
| Ear Plugs | Sleeping Earplugs |
| Silicone Ear Plugs | Sound Insulation Earplugs |
Instock
There are no reviews yet.