Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 2 × 1 cm |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Size | 68*18*2mm |
| Weight | 10g |
| Package Includes | 1 * Slide Buckle |
| function1 | Water Sports |
| function2 | Swimming Accessories |
| function3 | Pool Accessories |
Instock
There are no reviews yet.