Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 2 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 3mm |
| Brand Name | jeely |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| color | black |
| Length | 100cm |
| inside diameter | 3mm/6mm |
| Outer diameter | 10/12/14/16mm |
Instock
There are no reviews yet.