Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 26 × 8 cm |
| Age | Below 13(including 13), >3 Years |
| Model Number | Kids Life vest |
| Outdoor Activity | SANDBEACH |
| Applicable People | child |
| Origin | Mainland China |
| SIZE | 20-70lb |
| Type | Kids Cartoon Life Vest |
| Swimming Pool Accessories | for Drifting Boating |
| Arm Sleeve Life Jacket | with Whistle Safety |
| Swimming Training | child lifejacket |
Instock
There are no reviews yet.