Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.218 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 13AC1903786 |
| Outdoor Activity | / |
| Type | / |
| Applicable People | Unisex |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Materials: | Nylons |
| Package Weight: | about.235g |
| Size: | about.28×8.5x2cm/11.02×3.34×0.78in |
Instock
There are no reviews yet.