Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Model Number | T00442 |
| Type | Pool |
| Origin | Mainland China |
| Name | Quick Release Buckle |
| Color | Red, Sliver, Blue |
| Size | 65*25cm |
| Weight | 50g |
| Material | Aluminum and ABS |
| Round Hole Inner Diameter | 1.3cm |
Instock
There are no reviews yet.