Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Swimming Snorkel Set |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Material | Silicone, TPU, PVC, PP, Silicone, Silicone, TPU |
| Length | app.42.7cm/16.81in |
| Color | Black, Blue, Red, Yellow, Black/Red/Light Blue/Dark Blue/Pink |
| Quantity | 1 Pc |
| Package Weight | approx.130g |
| Size | approx.43cm/16.92in |
| Optional Color | Black, Blue, Red, Yellow, Pink |
Instock
There are no reviews yet.