Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | ARMS, Foot |
| Model Number | UIC-JR10 |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | Weavon Rope, High-strength Polyester |
| Type | Weight Skip Rope |
| Length | 2.8 m (Personal), 2.8m, 3.0m |
| Department Name | Unisex |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| Diameter | 2.5cm |
| Weight | 1.2kg(2.8m), 1.3kg(3m) |
Instock
There are no reviews yet.